Příjemnou noc, dnes je pátek 24.1.2020, Svátek má Milena a zítra Miloš

Dne 1. 6. 2018 oslavil narozeniny pan Bohdan Daněk náš správce sítě a pan František Kopta kancléř rektora. Oboum blahopřejeme.

vsichni
vsichni
vsichni
krausova

Dne 10. 5. 2018 oslavila narozeniny paní Kateřina Krausová pracovnice našeho ekonomického oddělení. Blahopřejeme

michalova

Dne 5. 5. 2018 oslavila své významné výročí slečna Zuzana Michalová pracovnice našeho studijního oddělení. Blahopřejeme

 

dusekDne 9. 12. 2016 slaví odborný asistent pan Ing. Hynek Dušek významné výročí 50 let. Blahopřejeme

Video

 

 

koptaDne 3. 6. 2016 oslavil své významné výročí kancléř rektora pan Bc. František Kopta, MSc. Blahopřejeme.

 

 

 

Dne 26. 4. 2016 oslavila své významné výročí asistentka rektora Ing. Iva Matušíková, DiS., B.B.S.  Blahopřejeme.

 

 

 

Dne 5. 4. 2016 oslavil své životní jubileum pan Doc. RNDr. Václav Sedláček, CSc. Přejeme mu hodně zdraví, vše nejlepší jak v pracovním, tak i v osobním životě. Blahopřejeme.

 

 

 

Dne 8. 5. 2015 oslavila norozeniny paní JUDr. Radomíra Veselá, PhD. ředitelka našeho Soukromého gymnázia, střední odborné školy a jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o. Blahopřejeme.

 

 

 VinklárikDne 21. 3. 2015 slaví životní jubileum 70. let pan Doc. PhDr. Milan Vinklárik, CSc. V Kunovicích na naší vysoké škole učí od roku 2002 Sociologii, Psychologii, Filozofii a Závěrečný projekt. Přejeme mu hodně zdraví, vše nejlepší jak v pracovním, tak i v osobním životě, aby mu vnoučátka dělala radost, těšila ho práce na chalupě a v létě aby bylo teplé moře, ke kterému stále rád jezdí. Blahopřejeme.

 

 

Honzik

Dne 28. 1. 2015 oslavil pan Prof. Ing. Jan Honzík, CSc. významné výročí a dne 29. 1. 2015 oslavil významné výročí pan Dr.h.c. Doc. Ing. Juraj Wágner, CSc. Blahopřejeme

Video

 

Baran Dne 31. 5. 2014 oslavil pan prof. Ing. Dušan Baran, PhD. krásné životní jubileum. Narodil se v roce 1954, působil jak ve vedoucích manažerských funkcích v podnikové sféře, tak na mnoha vysokých školách. Působil dokonce jako děkan na Trenčianskej univerzitě Alexandra Dubčeka v Trenčíně.
Na naší vysoké škole působí od roku 2007 a vyučuje Finanční analýzu a plánování, Finanční trhy. Participuje na vývoji a výzkumu, publikuje, je členem akreditovaného studijního oboru Finance a daně pod akreditací AAHEA v USA. Je všeobecně znám jako vynikající vinař.
Přejeme mu mnoho dalších let stejně úspěšné akademické práce, jako doposud. Přejeme mu, aby mu vinohrad dobře rodil a aby mu víno chutnalo.

 

Dostal Dne 30. 4.2014 oslavil životní jubileum pan prof. Ing. Petr Dostál, CSc. U nás vyučuje od roku 2007. Narodil se v roce 1954 a žije v Brně. Působí na VUT Brno. Je to zkušený vědec a akademický pracovník. Na naší vysoké škole vyučuje Optimalizační metody, Ekonomicko-matematické metody.
Pane profesore, dovolte, abychom Vám blahopřáli jménem studentů i kolegů a abychom Vás ubezpečili, že patříte mezi naše nejoblíbenější akademické pracovníky. Přejeme Vám do dalších let mnoho štěstí a radosti z práce. Je nám ctí, že jste mezi námi.

 

 

Hricisakova Dne 22. 4. 2014 oslavila významné životní výročí paní doc. RNDr. Daniela Hricišáková, CSc. Na naší vysoké škole působí od roku 2007. Vyučuje Matematiku, Numerickou matematiku, Statistiku. Ve svém životě prošla mnoha akademickými pozicemi. Učí studenty na Trenčianskej Univerzitě Alexandra Dubčeka v Trenčíně. Pro své kolegy je také svými životními zkušenostmi pevnou oporou. Přejeme hodně zdraví a štěstí nejen jí, ale také jejímu manželovi, který ji k nám obětavě vozí autem a jako gentleman se o ni vždy vzorně stará. Jsme rádi, že jste v našem týmu. Z celého srdce blahopřejeme.

Den otevřených dveří

8. 2. 2020 | 8:00 - 12:00

Novinky

Ukázky učebních textů

Ukázka závěrečných prací