Dobré dopoledne, dnes je neděle 21.7.2019, Svátek má Vítězslav a zítra Magdaléna

Toužíte být učitelem nebo vychovatelem?

Potom pro to musíte něco udělat, protože s  přijetím novely zákona o středních školách již nemůže ředitel školy přijat na základní ani střední školu učitele, pokud nemá pedagogické vzdělání, i když má plné vysokoškolské vzdělání ve své specializaci.

dps1Školství je oblast, kam bude určitě směřovat mnoho specialistů, protože všechny politické strany v ČR se shodují na tom, že zvýší zásadně mzdy všem učitelům.

Ten, kdo si dnes vystuduje pedagogiku tak získává ohromnou výhodu v přijímacím řízení na pozice učitele na základních a středních školách.

A totéž platí i pro vychovatele.

Námi organizované studium pod akreditací MŠMT ČR probíhá každý druhý víkend po dobu tří semestrů. Hlavní váhu klademe nejen na vybudování teoretických a praktických dovedností a kompetencí, ale také na rozvoj osobnosti pedagoga.

Pedagogická kvalifikace je také mimořádně vhodná pro vedoucí pracovníky podniků a institucí, protože jim pomáhá vybudovat si svůj leadership v řízení. Obzvláště smysluplné je toto studium pro personalisty a pracovníky útvarů, kteří odpovídají za rozvoj lidských zdrojů a eventuálně za podnikové vzdělávání.

Pokud si myslíte, že byste jednou mohl/a přejít do školství, že byste nové znalosti potřeboval/a, obětujte čas k tomuto studiu. Doplňte si co nejdříve pedagogiku a můžete si jednou začít plnit svůj sen.

 

dps2

Jaké obory studovat o víkendech?
  • učitelé odborných předmětů střední školy
  • učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů střední školy
  • učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů 2. stupně základní školy
  • učitelé praktického vyučování střední školy
  • vychovatelé

 

 

Splňte si svůj sen!

 Více informací o totomto studiu získáte ZDE

dps3

Novinky

Den otevřených dveří

31. 8. 2019 | 8:00 - 12:00

Ukázky učebních textů

Ukázka závěrečných prací