Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 18.1.2018, Svátek má Vladislav a zítra Doubravka

Toužíte být učitelem nebo vychovatelem?

Potom pro to musíte něco udělat, protože s  přijetím novely zákona o středních školách již nemůže ředitel školy přijat na základní ani střední školu učitele, pokud nemá pedagogické vzdělání, i když má plné vysokoškolské vzdělání ve své specializaci.

dps1Školství je oblast, kam bude určitě směřovat mnoho specialistů, protože všechny politické strany v ČR se shodují na tom, že zvýší zásadně mzdy všem učitelům.

Ten, kdo si dnes vystuduje pedagogiku tak získává ohromnou výhodu v přijímacím řízení na pozice učitele na základních a středních školách.

A totéž platí i pro vychovatele.

Námi organizované studium pod akreditací MŠMT ČR probíhá každý druhý víkend po dobu tří semestrů. Hlavní váhu klademe nejen na vybudování teoretických a praktických dovedností a kompetencí, ale také na rozvoj osobnosti pedagoga.

Pedagogická kvalifikace je také mimořádně vhodná pro vedoucí pracovníky podniků a institucí, protože jim pomáhá vybudovat si svůj leadership v řízení. Obzvláště smysluplné je toto studium pro personalisty a pracovníky útvarů, kteří odpovídají za rozvoj lidských zdrojů a eventuálně za podnikové vzdělávání.

Pokud si myslíte, že byste jednou mohl/a přejít do školství, že byste nové znalosti potřeboval/a, obětujte čas k tomuto studiu. Doplňte si co nejdříve pedagogiku a můžete si jednou začít plnit svůj sen.

 

dps2

Jaké obory studovat o víkendech?
 • učitelé odborných předmětů střední školy
 • učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů střední školy
 • učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů 2. stupně základní školy
 • učitelé praktického vyučování střední školy
 • vychovatelé

 

 

Splňte si svůj sen!

 Více informací o totomto studiu získáte ZDE

dps3

0
0
0
s2smodern

Novinky

 • Státní závěrečné zkoušky bakalářského studia

  Státní závěrečné zkoušky bakalářského studia Dnes 9. 1. 2018 zakončili své studium studenti bakalářkého studia úspěšným složením státní závěrečné zkou...
 • Vánoční posezení

  Vánoční posezení Rok 2017 se pomalu blíží ke svému konci, a tak již tradičně jsme se společně rozloučili a rozdali si vánoční dárky. Další foto z před...

Ukázky učebních textů pro akademický rok 2017/18