Dobré ráno, dnes je čtvrtek 21.3.2019, Svátek má Radek a zítra Leona

lekar_1Ředitelé, primáři, lékaři, veškerý personál v každé nemocnici a zdravotnickém zařízení jsou neustále atakováni klienty a jejich právníky, kontrolami pojišťoven a dnes i tlaky personálu na své vedoucí. Mimo svoji odbornou kvalifikaci, která má v ČR mimořádně vysokou úroveň, potřebují tito lidé management, ekonomiku a právo v potřebném rozsahu pro komunikaci s klienty, pacienty a veřejností.

Tento stav je v USA, Kanadě, Německu a dalších zemích již standardem. Není příliš velká nadsázka, když konstatujeme, že jakmile v USA vchází pacient do nemocnice, jde za ním právník. Proto si ve vyspělých zemích vedoucí pracovníci ve zdravotnictví velice často doplňují MBA a LL.M.

Tuto situaci zaznamenáváme dnes i na naší vysoké škole. MBA, nebo LL.M u nás studovali a studují ředitelé nemocnic, ekonomičtí náměstci a náměstkyně, ale i lékaři a lékařky, kteří se připravují na konkurzy, nebo již jsou ve vedoucích pozicích, kde management a právo potřebují. Mnoho absolventů je ze soukromých zdravotnických zařízení.

MBA (Master of Business Administration) je vybaví manažerskými kompetencemi. Výhodou je, že toto studium probíhá on-line formou, tedy prostřednictvím internetových a e-learningových technologií z domu, z pracoviště, s podporou tutora a lektorů. Délka studia je dva semestry (1 rok).

Více zde...

LL.M (Master of Laws) je právnické studium, které probíhá jednu sobotu v měsíci na našem kampusu v Hodoníně. Délka studia: 1 rok

Více zde...

Průběžné i závěrečné práce jsou zadávány po dohodě s posluchačem a řeší jeho pracovní problém, takže studium je pro posluchače okamžitým přínosem.

Studium probíhá pod akreditací AAHEA USA a §60 (celoživotní vzdělávání) vysokoškolského zákona. Garanty jsou akademičtí pracovníci i specialisté z praxe.

Pokud máte o toto studium zájem a potřebujete další informace, můžete se obrátit na prorektorku pro strategii, inovace a kvalitu vzdělávání, prof. Mgr. Ivetu Hashesh, PhD., MBA na e-mailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel.č. +420 606 301 224.

Novinky

Den otevřených dveří

23. 3. 2019 | 8:00 - 12:00

Ukázky učebních textů

Ukázka závěrečných prací