Dobré odpoledne, dnes je neděle 27.5.2018, Svátek má Valdemar a zítra Vilém

Právo se neustále vyvíjí. Studujte LL.M (Master of Laws)

llm1Právníci patří mezi nejvzdělanější část naší populace. Znalosti práva pro vedoucí pracovníky podniků a institucí jsou dnes základem jejich práce. V této profesi, ale probíhají změny on-line a advokáti, právníci a manažeři v podnicích a institucích se jim musí neustále přizpůsobovat. Vždyť přibližně 50 % českých právních předpisů přímo implementuje právo EU. Advokáti, podnikoví právníci, ředitelé, podnikatelé a pracovníci odborných útvarů se musí stále učit něco nové. A tak jim často přijde vhod, když si v kruhu svých kolegů mohou posílit vybrané oblasti práva. Právě k tomu slouží studium LL.M.

Program Master of Laws (LL.M.) je profesionálně zaměřený studijní program na právo. V západních zemích je tento titul udělovaný absolventům právnického studia. V rámci llm2postgraduálního studia je toto studium nabízeno advokátům, právníkům, manažerům a specialistům podniků, veřejné správy, policistům, ekonomům, manažerům a podnikatelům, ale třeba i specialistům ze stavebnictví, zdravotnictví, manažerům elektrotechnických oborů, informatiky, manažerům a odborným učitelům středních a vysokých škol, zemědělství atd. Absolvent získá profesní titul LL.M., psaný za jménem.

Studium probíhá jednu sobotu v měsíci na našem kampusu v Kunovicích. Každý seminář je věnovaný jednomu odvětví práva a pllm3osluchači si na něm vyjasňují své pojetí této disciplíny. Součástí práce je také konzultace vybraných problémů a společná diskuse o právní realitě v tomto právním odvětví. V závěrečné práci řeší absolvent právní problém, který potřebuje dobře analyzovat na svém pracovišti, nebo si může vybrat teoretickou oblast práva.

Pokud se zúčastní studia několik pracovníků advokátní kanceláře, nebo podniku, výsledkem studia je posílení podnikové kultury. Takové týmy potom využívají nabídky krás jižní Moravy k odpočinku od každodenních starostí.

Více informací o totomto studiu získáte ZDE

0
0
0
s2smodern

Novinky

Přecházíme do virtuálního prostoru

Důležitá informace pro Vás!
EPI – největší specialista na on-line studia

MOOCs
EPI přechází do plně s Vámi sdíleného virtuálního prostoru

Den otevřených dveří

Kunovice
9. 6. 2018 | 8:00 - 12:00

Ukázky učebních textů