Dobré ráno, dnes je pátek 23.2.2018, Svátek má Svatopluk a zítra Matěj

Vážení přátelé,
coop_2novela vysokoškolského zákona umožňuje, aby úspěšní manažeři a specialisté z praxe participovali na práci akademických komunit vysokých škol.

Doposud je mezi akademickou půdou a podnikovou a institucionální sférou velká hranice. V obou komunitách je veliký mozkový potenciál, jehož synergie není využívána.

Jsme si vědomí, jak zatížení jsou manažeři a specialisté v praxi a opačně, kolik práce mají akademičtí pracovníci. Mnoha lidem z praxe by ale možná udělalo radost zapojit se do práce vysoké školy. Hledejme cesty, a pokusme se tedy spolu tuto bariéru odstranit.

Naše akademická půda může některým z Vás, kteří nad tímto problémem uvažují a mají plné vysokoškolské vzdělání, nabídnout několik oblastí Vaší participace na práci a budování profesní vysoké školy:

 1. Můžete se stát externími členy příslušného vysokoškolského ústavu.
 2. Můžete se zapojit spolu s našimi akademickými pracovníky do publikační činnosti na konferencích v ČR a především v zahraničí.
 3. Můžete si zadat téma bakalářské práce, které má pro Vás cenu a tuto bakalářskou  práci osobně vést.
 4. Můžete v našem vydavatelství vydat pod ISBN své odborné články a dát je ve známost Vaší odborné komunitě.
 5. Můžete na akademické půdě odpřednášet své zkušenosti a poznatky z oboru, které mohou být přínosem pro studenty i odbornou veřejnost. 
 6. Můžete svými příspěvky, zkušenostmi participovat na studijních vysokoškolských textech ve Vašem oboru.
 7. Můžete se podílet na státních zkouškách jako zkoušející.
 8. Můžete se zúčastňovat jako funkcionář na promocích.
 9. Můžete pracovat jako oponenti bakalářských prací a recenzenti článků pro naše konference.
 10. Můžete si vyprojektovat a akreditovat profesní bakalářský program na míru Vašich potřeb, můžete si navrhnout projekty v souladu s §60 (celoživotní vzdělávání) vysokoškolského zákona.
 11. Můžete si s Vašimi kolegy vytvořit svůj ústav na vysoké škole, atd.

Přivítáme mezi námi kreativní, komunikativní muže, ženy, manažery, podnikatele, specialisty OSVČ, specialisty na technologie. Každého, kdo by měl z takové práce radost a kdo by se na akademické půdě seberealizoval.

Další oblasti seberealizace a působení na akademické půdě by bylo samozřejmě potřebné řešit individuálně. Pokud si sebe umíte představit mimo současnou pracovní pozici také jako člena akademické obce naší vysoké školy, kontaktujte, prosím, prorektorku pro strategii, inovace a kvalitu vzdělávání prof. Mgr. Ivetu Hashesh, PhD., MBA na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel.č. 606 301 224.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

0
0
0
s2smodern

Novinky

 • Závěrečné zkoušky studia speciální pedagogiky

  Závěrečné zkoušky Dnes, 7. 2. 2018, absolvovali první učitelé studium speciální pedagogiky. Tento studijní obor byl vyprojektován a akreditován v rámc...
 • Promoce absolventů

  Promoce absolventů Dne 3. 2. 2018 se v Podnikatelském Inkubátoru v Kunovicích konaly slavnostní promoce absolventů bakalářského studia a profestního s...

Ukázky učebních textů pro akademický rok 2017/18