Dobré odpoledne, dnes je neděle 27.5.2018, Svátek má Valdemar a zítra Vilém

Informace o studiu pro střední a starší generaci

starsi-3

Čím je člověk starší, tím je více ohrožený ve své pracovní pozici. Je tomu tak i přes to, že má neskonale vyšší životní zkušenosti a v kritických situacích je uvážlivější. Znevýhodnění těchto lidí, kteří mají pro podnik nesmírnou cenu, je způsobeno tím, že oproti mladým lidem často hůře využívají nově nastupující informační systémy a že jsou často handicapováni neznalostí cizích jazyků. Přitom ve své profesi, například účetní, ekonom, mistr a manažer jsou tito lidé velice zkušení a nenahraditelní pro své životní i profesní zkušenosti.

Tito moudří lidé se často bojí dokončit si vysokoškolské vzdělání a doplnit si kompetence práce s informačními systémy. Bojí se matematiky, bojí se cizích jazyků. A také mají, jako praktici, kteří již mají značné profesní kompetence a životní zkušenosti, daleko blíže k profesnímu pojetí a obsahu studia. I proto je pro ně příjemné studovat profesní programy, jako jsou BBA, MBA, MSc.

Také organizaci studia přizpůsobíme Vašim možnostem a pracovnímu zatížení. Instalací moderních technologií jsme dosáhli minimální neúspěšnost posluchačů. A co je hlavní, o naše absolventy je ze strany zaměstnavatelů zájem, protože jsou velice kvalitní.

Není výjimkou, že u nás studují lidé 50+ a že patří mezi velice úspěšné.

 starsi-2

Pokud se Vám tento systém líbí, srdečně Vás do našeho týmu zveme.

 

0
0
0
s2smodern

Novinky

Přecházíme do virtuálního prostoru

Důležitá informace pro Vás!
EPI – největší specialista na on-line studia

MOOCs
EPI přechází do plně s Vámi sdíleného virtuálního prostoru

Den otevřených dveří

Kunovice
9. 6. 2018 | 8:00 - 12:00

Ukázky učebních textů