Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 18.1.2018, Svátek má Vladislav a zítra Doubravka

Informace pro ředitele, podnikatele, jednatele, personalisty a další vedoucí pracovníky.

ved-1Jednou ze starostí každého ředitele je zajistit rozvoj lidských zdrojů. Pokud možno tak, aby s ním měl co nejméně práce a dosáhl své cíle. Nabízíme jednu z mnoha možností ke zvážení.

Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli,

dovolte, abychom Vám stejně, jako v minulých letech před začátkem akademického roku, nabídli možnosti zvýšení kvalifikace Vašich pracovníků.

Ke studiu můžete poslat jednotlivce, nebo i malé, záměrně vytvořené týmy s jasně definovanými cíli. Jsme profesně zaměřená vysoká škola, která poprvé může zapojit do výuky i Vás, specialisty z praxe, vedoucí pracovníky, kteří by mohli individuálně formovat naše posluchače.

Pro své pracovníky, nebo i malé týmy můžete využít víkendovou, ale především on-line formu studia studijních programů buď

  • Bakalářských,  tříletých, víkendovou formou, pod akreditací NAÚ a MŠMT ČR 

(Informatika, Ekonomická informatika) nebo 

  • profesních programů víkendovou formou, nebo on-line formou studia prostřednictvím internetu pod akreditací AAHEA USA 

(BBA, MBA – specializace management a marketing, finance a daně).

Studijní náplň posluchače je prioritně zaměřena na potřeby Vás, zaměstnavatele. Také průběžné i závěrečná práce posluchače řeší problémy zaměstnavatele s využitím studiem získaných znalostí.

ved2Pokud u nás studuje několik pracovníků z jednoho podniku, systematicky a cíleně u nich budujeme digitální kompetence, které bude podnik velmi brzy potřebovat při nástupu čtvrté průmyslové revoluce. Budujeme schopnost spolupráce a loajality ke svému zaměstnavateli a prostřednictvím nich transfer poznatků k ostatním spolupracovníkům.

Podnik si tak zvýší kvalifikovanost pracovníků, pracovníci si zvýší kvalifikaci a vytvoří si lepší vztah ke svému zaměstnavateli.

Můžete si vždy řídit ve spolupráci s ústavem vysoké školy při rozvoji každého svého studujícího pracovníka individuálně, můžete se podílet na zadání bakalářské práce, můžete ji vést, nebo oponovat. Podle nové vysokoškolské legislativy se můžete, pokud byste chtěl, začít předávat své životní i profesní zkušenosti studentům, začlenit se mezi akademický sbor vysoké školy.

Vážený pane řediteli,

vedoucím pracovníkům nabízíme takto koncipované, oblíbené on-line roční MBA studium, které podporuje rozvoj osobnosti, specializace, řídících i digitálních kompetencí a LL.M – studium práva.

Pokud potřebujete další informace, získáte je na tel. + 420 606 301 224 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Přejeme Vám hodně štěstí ve Vaší práci.

 

0
0
0
s2smodern

Novinky

  • Státní závěrečné zkoušky bakalářského studia

    Státní závěrečné zkoušky bakalářského studia Dnes 9. 1. 2018 zakončili své studium studenti bakalářkého studia úspěšným složením státní závěrečné zkou...
  • Vánoční posezení

    Vánoční posezení Rok 2017 se pomalu blíží ke svému konci, a tak již tradičně jsme se společně rozloučili a rozdali si vánoční dárky. Další foto z před...

Ukázky učebních textů pro akademický rok 2017/18