Dobré ráno, dnes je středa 18.9.2019, Svátek má Kryštof a zítra Zita

Ukázka absolventských prací a informace pro zájemce o studium pedagogiky.

Vážení přátelé,

dovolte,  abychom Vám nabídli k využití několik užitečných textů našich absolventů MBA, MSc. a BBA studia,  Ministerstvem školství akreditovaného kvalifikačního pedagogického studia, studia speciální pedagogiky a studia pro asistenty pedagoga, které se dotýkají praktických zkušeností škol s inkluzí, spoluprací učitele s asistentem atd.

 
Pedagogika:

MBA:

Současně vám sdělujeme, že jsme zahájili přijímání přihlášek ke studiu DVPP učitelů i specialistů z praxe s termínem zahájení studia od září 2019 těchto oborů:

 1. Pedagogické studium speciální pedagogiky pro kvalifikované učitele, vychovatele, učitele odborného výcviku a praktického vyučování.
  Cílem tohoto studia je získání způsobilosti vykonávat přímou pedagogickou činnost ve třídě nebo škole zřízené pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami, viz. Zákon č. 563/2004 Sb., § 7 odst. 2 písm. c.; § 9  odst. 7 písm. a; § 15; § 16 odst. 2 písm. c.
  Více informací zde...
 2. Doplňující pedagogické studium pro získání pedagogické způsobilosti ve specializacích:
  • učitel odborných předmětů SŠ
  • učitel všeobecně vzdělávacích předmětů 2. stupně základní školy
  • učitel všeobecně vzdělávacích předmětů střední školy
  • učitel praktického vyučování SŠ
  • vychovatel

Více informací zde...

 1. Studium pro asistenty pedagoga
  Kvalifikační studium realizované v rámci DVPP je určeno pracovníkům, kteří vykonávají nebo mají zájem vykonávat funkci asistenta pedagoga a mají úspěšně ukončené minimálně základní vzdělání. Vzdělávací program je zaměřen na získání vědomostí a dovedností, které umožní výkon profese asistenta pedagoga podle § 20 zákona č. 563/2004 Sb.
  Více informací zde...

Toto studium probíhá o víkendech v Kunovicích u Uherského Hradiště.
Uchazeče přijímáme do naplnění kapacity.
 
V případě dotazů nás můžete kontaktovat na tel.č. +420 606 301 224 nebo na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Studijní program American Association for Higher Education and Accreditation: General management. Výstupem je profesní titul MBA.

Posluchač absolvuje program Celoživotního vzdělávání podle §60, zákona č. 111/98 Sb., O absolvování studia v rámci celoživotního vzdělávání vydá vysoká škola jeho účastníkům osvědčení.

 

Novinky

Den otevřených dveří

5. 10. 2019 | 8:00 - 12:00

Ukázky učebních textů

Ukázka závěrečných prací