Příjemnou noc, dnes je středa 21.3.2018, Svátek má Radek a zítra Leona

Celosvětovým fenoménem se stává on-line studium

online_1

Nabízí jej Harvard, Oxford, MIT a další prestižní univerzity. Nabídek je plný internet. Co to tedy on-line studium je?

V klasické formě studia sedí student v posluchárně. U studia při zaměstnání mu velkou část dne zabere příjezd do školy a cesta domů. V posluchárně potom absolvuje přednášku, kterou by si mohl klidně poslechnout na videonahrávce, nebo sám přečíst z kvalitního studijního textu. Často se ke studiu se musí přihlásit do září, jinak čeká rok.

Dnes žijeme v době internetu a mobilních technologií a v době, kdy manažer nemá čas čekat rok na zahájení studia.  Proto je na světě on-line studium, studium přes internet. Student má v případě takového studia svoji studovnu ve svém počítači, tabletu, nebo mobilu. Může se kdykoliv připojit na svůj server a pracovat z domu, z práce, z dovolené na chatě, horách nebo moři. Může studovat odkudkoliv a kdykoliv, kdy na to má čas a chuť. Nikdo jej nehoní, studium jako zábavu si řídí sám. Pokud něčemu nerozumí, má k dispozici tutora. Obvykle je studium rozčleněno na blokové studium předmětů. V tomto profesním studiu posluchač po nastudování kapitoly studijního textu okamžitě aplikuje teorii do své práce, na své pracoviště a dokonce i ve prospěch svých spolupracovníků, potřebuje-li to.  Po skončení každého předmětu si posluchač odpoví na otázku:

K čemu mně nastudované znalosti nyní budou?

online_2Takovou otázku si v klasickém, rigidně stanoveném studiu, student ani nemůže položit, protože odpověď by byla často negativní. Důležité je, že tato on-line forma studia dá posluchači možnost si celé studium přizpůsobit tak, aby co nejvíce podporovalo jeho osobní i pracovní cíle. A v každém okamžiku to je student, který hodnotí, co mu studium dalo.

Nezanedbatelným přínosem pro vedoucí pracovníky je možnost transferu znalostí do svého pracovního týmu. Manažer studuje, a každý měsíc automaticky analyzuje a inovuje práci svého týmu v oblasti studovaného předmětu. Také na zpracování závěrečné práce může participovat celý tým.

Toto všechno je ideálním systémem rozvoje osobnosti a profesionála u vedoucích pracovníků v podnicích, školství, veřejné správě, zdravotnictví atd. Podnikatelé, manažeři, ředitelé, specialisté, to jsou lidé, pro které je čas neuvěřitelně drahý.

Mnoho našich absolventů studovalo MBA také proto, že se připravovali na konkurzy na prestižní pozice, na granty a dokonce i na akreditaci studijních oborů na středních školách, na akreditaci zdravotnických a jiných institucí.

A mnoho našich absolventů studovalo proto, že u nadnárodního podniku byla tato kvalifikace požadovaná při postupu v kariéře.

EPI s.r.o. má dokonale zpracovanou dokumentaci a realizuje následující studia v režimu on-line:

MBA studium (Master of Business Administration - MBA) nabízíme ve specializacích:online_3

 

 • MBA - Kybernetická bezpečnost podniku - GDPR
 • MBA - Projektový manažer a řízení projektů
 • MBA - Digitální podnik - on-line od dubna 2018
 • MBA - Podniková kultura, řízení znalostí a umělá inteligence
 • MBA - Lidské zdroje pro čtvrtou průmyslovou revoluci
 • MBA - General Management
 • MBA - Leadership Master Program
 • MBA - Management obchodu
 • MBA - Finance a daně
 • MBA - Chief Information Officer - CIO
 • MBA pro manažery ve školství
  Více ZDE...

BBA studium (Bachelor of Business Administration) ve specializacích:

 • Management  zahraničního obchodu.
 • Vedoucí provozu.
  Více ZDE...

Pokud potřebujete další informace, získáte je na tel. + 420 606 301 224 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pokud se Vám tento systém líbí a chcete na sobě pracovat, udělejte si radost a ke studiu se přihlaste.

0
0
0
s2smodern

Novinky

Ukázky učebních textů pro akademický rok 2017/18