Dobré odpoledne, dnes je čtvrtek 9.7.2020, Svátek má Drahoslava a zítra Libuše a Amálie

Doplňující pedagogické studium pro učitele, mistry odborného výcviku a vychovatele

Víkendové studium

Zahájujeme studium od září 2020
Neváhejte, již přijímáme
přihlášky ke studiu.
Přijímáme do naplnění kapacity!

Přihláška ke studiu (nutno vybrat akad. rok 2020/21, měsíc září!)

 

Komu je studium určeno?

Studium je určeno všem zájemcům, specialistům z praxe, kteří zvažují působit jako učitelé základních nebo středních škol, mistři odborného výcviku, nebo vychovatelé. Je určeno i těm odborníkům z praxe, kteří již do škol nastoupili, ale potřebují si dokončit pedagogické vzdělání, jak jim určůje zákon.

Nabízíme studium pro učitele a vychovatele k získání odborné kvalifikace podle vyhlášky č. 317/2005 Sb. v následujících programech:

  • učitelé odborných předmětů střední školy
  • učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů střední školy
  • učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů 2. stupně základní školy
  • učitelé praktického vyučování střední školy
  • vychovatelé

 

Cdpselé studium je zaměřeno na podporu výchovně-vzdělávacího procesu škol. Každý předmět v modulu je zakončený elektronickým testem. Jednotlivé moduly jsou zakončeny dílčí zkouškou při závěrečné ústní zkoušce před komisí jmenovanou rektorem Akademie HUSPOL s.r.o.

Studium je plně elektronizované – studijní materiály dostane student v elektronické podobě.

Délka studia: 3 semestry (1,5 roku)

Obsah studia pro učitele

Obsah studia pro vychovatele

Obsah studia pro učitele praktického vyučování SŠ

 
Předpoklady pro přijetí do kurzu:

Vysokoškolské vzdělání II. stupně, tzn. (Ing., Mgr.) ve smyslu zákona č. 563/2004 sbírky, § 9. ve studijním oboru, který odpovídá charakteru odborných předmětů SŠ. Pokud uchazeč má vystudován I. stupeň vysokoškolského vzdělání, tzn. (Bc.) se zaměřením viz. výše, může se do studia přihlásit - osvědčení o úspěšném absolvování studia v kurzu získá až po řádném ukončení navazujícího magisterského programu.

Cílovou skupinou jsou absolventi vysokoškolského studia akreditovaného magisterského studijního programu (Mgr., Ing.), který odpovídá charakteru některého z vyučovacích předmětů střední školy. Tímto studiem získají způsobilost vyučovat odborný(é) předmět(y) blízký(é) vystudovanému studijnímu programu (strojírenství, informatika, ekonomické obory, biologie, ekologie a životní prostředí, elektrotechnika, chemie, informatika, kybernetika, potravinářství, právo, strojírenství, zemědělství, přírodní vědy).

Vysokoškolské vzdělání II. stupně, tzn. (Ing., Mgr.) ve smyslu zákona č. 563/2004 sbírky, § 9. ve studijním oboru, který odpovídá charakteru všeobecně vzdělávacích předmětů SŠ. Pokud uchazeč má vystudován I. stupeň vysokoškolského vzdělání, tzn. (Bc.) se zaměřením viz. výše, může se do studia přihlásit - osvědčení o úspěšném absolvování studia v kurzu získá až po řádném ukončení navazujícího magisterského programu.

Cílovou skupinou jsou absolventi vysokoškolského studia akreditovaného magisterského studijního programu (Mgr., Ing. – včetně absolventů lingvistických oborů), který odpovídá charakteru některého z vyučovacích předmětů střední školy. Tímto studiem získají způsobilost vyučovat všeobecně vzdělávací předmět(y) blízký(é) vystudovanému studijnímu programu (informatika, biologie, ekologie a životní prostředí, elektrotechnika, historické vědy, filozofie, chemie, informatika, kybernetika, společenské vědy, právo, zemědělství, přírodní vědy, jazyky).

Vysokoškolské vzdělání II. stupně, tzn. (Ing., Mgr.) ve smyslu zákona č. 563/2004 sbírky, § 8. ve studijním oboru, který odpovídá charakteru předmětům 2. stupně ZŠ. Pokud uchazeč má vystudován I. stupeň vysokoškolského vzdělání, tzn. (Bc.) se zaměřením viz. výše, může se do studia přihlásit - osvědčení o úspěšném absolvování studia v kurzu získá až po řádném ukončení navazujícího magisterského programu.

Cílovou skupinou jsou absolventi vysokoškolského studia akreditovaného magisterského studijního programu (Mgr., Ing. – včetně absolventů lingvistických oborů), který odpovídá charakteru některého z vyučovacích předmětů 2. stupně základní školy. Tímto studiem získají způsobilost vyučovat předmět(y) blízký(é) vystudovanému studijnímu programu (informatika, biologie, ekologie a životní prostředí, elektrotechnika, historické vědy, filozofie, chemie, informatika, kybernetika, společenské vědy, právo, společenské vědy, zemědělství, přírodní vědy, jazyky).

Program je určen pro absolventy s vysokoškolským (Bc., Ing., Mgr.), vyšším odborným vzděláním nebo středním vzděláním s maturitní zkouškou v oboru, který odpovídá charakteru vyučovaného předmětu. Program je určen pro uchazeče s úplným středním odborným vzděláním, zejména zemědělského, technického, strojírenského, potravinářského, ekologického, stavebního zaměření a v příbuzných oborech vzdělání. Studijní obor není určen pro absolventy gymnázií a konzervatoří.

Podmínkou přijetí do studia je středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou.


Podmínky přijetí:

  • Vyplněná on-line přihláška
  • Životopis
  • Úředně ověřený doklad o dosaženém vzdělání


Akreditace MŠMT ČR:

Akreditace pro kvalifikační studium

Institucionální akreditace.


Poplatky za studium ZDE.

Přihlaste se ještě dnes !

Další informace:


Telefon: +420 603 470 951|e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Novinky

Ukázka závěrečných prací