Dobrý večer, dnes je pátek 4.12.2020, Svátek má Barbora a zítra Jitka
Vize EPI s.r.o.


EPI, s.r.o., je profesní vysoká škola, jejímž posláním je rozvíjet lidské zdroje pro instituce, především Zlínského a Jihomoravského kraje v oblasti digitální ekonomiky, čtvrté průmyslové revoluce, internetu věcí, digitálních podnikových informačních systémů a digitalizovaných procesů v účetnictví, daních, obchodu, managementu a marketingu. EPI, s.r.o., vybuduje systém transferu informací
z těchto oblastí do podnikové sféry, do škol a institucí regionu. EPI, s.r.o., bude ve své činnosti realizovat transfer současného vědeckého poznání, pomáhat lidem pochopit globalizaci a digitalizaci. Významným úkolem je pomoci studentům a absolventům nalézt své místo při organizaci společnosti a při rozvoji demokracie a humanismu naší civilizace.

Jako součást jedinečnosti bude dlouhodobě vyvíjet a realizovat výchovnou složku vzdělávacího procesu a stimulace rozvoje osobnosti posluchačů. Naším cílem je pomáhat lidem, především našim studentům a absolventům, prožít šťastný život.

EPI, s.r.o., se stane lídrem v aplikovaných oborových didaktikách pro profesní vysoké školy a v této oblasti se také zapojí do aplikovaného výzkumu a spolupráce se zahraničními vysokými školami.


Poslání EPI s.r.o.


Posláním EPI, s.r.o., je vzdělávat občany všech věkových kategorií v oblastech potřebných pro život v období nástupu čtvrté průmyslové revoluce a digitální ekonomiky a transfer nových poznatků vědy a výzkumu v této oblasti. Součástí poslání EPI, s.r.o., je realizovat aktivity, jejichž úkolem je rozvoj osobnosti člověka. Za své poslání bere EPI, s.r.o., vývoj obsahu, oborových a předmětových didaktik profesní vysoké školy a vytvoření metodiky pro doplnění kompetencí vedoucího pracovníka o pedagogické zásady při řízení jednotlivců i týmů. EPI, s.r.o., buduje systém zapojení specialistů z praxe do vysokoškolské výuky a systém jejich rozvoje v akademických činnostech. Aplikovaný výzkum je zaměřen do těchto oblastí a do oblasti propojení vysoké školy s praxí.

Novinky

Ukázka závěrečných prací