Dobré odpoledne, dnes je neděle 27.5.2018, Svátek má Valdemar a zítra Vilém

Master of Business Administration   MBA

Digitální podnik

Využijte možnost zahájení studia v květnu nebo v červnu 2018

Přihlásit se můžete zde: Přihláška ke studiu

Základní informace:
  • Akreditace
    • AAHEA USA, výstupem je titul MBA
    • MŠMT ČR, zákon o vysokých školách č. 111/98 Sb., výstupem je Osvědčení
  • Forma studia: on-line

 

Komu určeno

dp-1

Toto studium je určeno všem manažerům, podnikatelům, jednatelům a všem znalostním pracovníkům. Naše společnost právě zahajuje digitalizaci technologií, instalujeme nanomateriály, manažeři zahajují digitalizaci podniků, robotizaci a poměrně rychlou instalaci umělé inteligence. Každý vedoucí pracovník a specialista si nyní musí rozšířit znalosti o zcela nové disciplíny. Toto studium Vám bude oporou a vybuduje Vám konkurenční výhodu na trhu práce. Pomůže Vám převést Váš podnik do technologií třetího tisíciletí. K tomu potřebujete vědět, kam vývoj směřuje a kam máte své spolupracovníky vést.

Prioritně je studium určeno pro uchazeče s vysokoškolským vzděláním, ale o přijetí mohou požádat i praktici se středoškolským vzděláním s potřebnou praxí.

 

Délka studia:

I když toto studium trvá 12 měsíců, může si, v případě pracovního zatížení, posluchač své studium i rozvolnit.

 

Informace o systému a cílech studia

robot-3

Digitalizace přináší do výrobních společností zrychlování procesů ve výrobě, ve  vývoji produktů, i v rozhodovacích procesech. Firma v současném super konkurenčním prostředí vyhovět podmínce pružné inovační strategii a ke konci druhé dekády 21. století také tím, že disponuje technologiemi a personálem k řízení toku informací nejen uvnitř společnosti, ale i směrem k zákazníkům.

Propojování těchto procesů vede k větší efektivitě. Proto se dnes stává důležitou součástí moderních výrobních strategií rozvoj podnikových kompetencí pro  práci s daty. Vzájemně propojené inteligentní výrobní systémy využívají nejmodernější poznatky například z oblasti vývoje senzorů, robotiky nebo řídících jednotek a strojového učení. Stále častěji se výroba podniků automatizuje a práce se předává robotům. Společnosti pak potřebují kvalifikované zaměstnance, kteří jsou schopni analyticky přemýšlet. Zkracuje se cyklus od prvotního nápadu k uvedení produktu na trh. Podnik dnes musí na požadavky trhu reagovat rychleji, než tomu bylo ještě před několika málo léty. Všemi těmito oblastmi se při studiu blíže seznámíte.

Výuka probíhá v českém jazyce on-line  s využitím e-learningových technologií a prostřednictvím internetu. Studujete tedy z domu, z pracoviště, odkudkoliv. Studium trvá dva semestry.  Každý semestr se člení na  předměty. 


Posluchač se na obsahu studia aktivně zúčastňuje.  Každý náš posluchač si obsah studia přizpůsobuje svým potřebám, svým zájmům a potřebám zaměstnavatele. Na začátku každého měsíce dostane posluchač elektronický studijní text předmětu, který ten měsíc studuje. V průběhu studia neustále aplikuje nové poznatky na svoji praxi. Plně navazuje na své dosavadní zkušenosti.

Studium je zakončeno vypracováním disertační práce a jejím obhájením před zkušební komisí.

Celé studium i přístup  vzdělávacího pracoviště k posluchačům, ale i posluchačů k tutorům je vysoce profesionální a korektní.

 

Obsah studia
Modul č. 1
Digitální technologie
Knowledge management
Nanomateriály
Ochrana osobních údajů
Modul č. 2
Digitální ekonomika
Umělá inteligence a internet věcí
Platforma kybernetické ochrany podniku
Podniková kultura
Trestní odpovědnost podniku
Závěrečný seminář

 

Pokud Vám všechny informace splnily to, co od studia očekáváte, neváhejte a přihlaste se ke studiu.

 

 foto Telefon: +420 606 301 224
  e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  prof. Mgr. Iveta Hashesh, PhD., MBA
  Prorektorka pro pedagogickou činnost

 

 

 

0
0
0
s2smodern

Novinky

Přecházíme do virtuálního prostoru

Důležitá informace pro Vás!
EPI – největší specialista na on-line studia

MOOCs
EPI přechází do plně s Vámi sdíleného virtuálního prostoru

Den otevřených dveří

Kunovice
9. 6. 2018 | 8:00 - 12:00

Ukázky učebních textů