Příjemnou noc, dnes je pondělí 21.1.2019, Svátek má Běla a zítra Slavomír

Master of Business Administration MBA
Studijní program AAHEA: General Management


Specializace:

Digitální podnik

 

Využijte možnost studovat z domu prostřednictvím internetových technologií, bez dojíždění a zahájit studium již v lednu 2019

Přihlásit se můžete zde: Přihláška ke studiu

 

Komu určeno

dp-1

Toto studium je určeno mužům a ženám,  všem manažerům, podnikatelům, jednatelům a všem znalostním pracovníkům, kteří se chtějí pro své okolí stát leadery vývoje podniku i společnosti. Naše společnost právě zahajuje digitalizaci technologií, vstupujeme do éry nanomateriálů, manažeři zahajují digitalizaci podniků, robotizaci a instalaci umělé inteligence. Každý vedoucí pracovník a specialista si proto co nejdříve potřebuje rozšířit znalosti o zcela nové disciplíny. Toto studium Vám bude oporou a vybuduje Vám konkurenční výhodu na trhu práce. Pomůže Vám převést Váš podnik do technologií třetího tisíciletí. K tomu potřebujete vědět, kam vývoj směřuje a kam máte své spolupracovníky vést. Ve své firmě, pro své spolupracovníky a pro komunitu a vaše přátele se stanete vzdělanými vizionáři a vůdci.

Prioritně je studium určeno pro uchazeče s vysokoškolským vzděláním, ale o přijetí mohou požádat i praktici se středoškolským vzděláním s potřebnou praxí. Studium je určeno manažerům a specialistům, kteří vidí a preferují budoucnost a mají zájem do ní vést spolupracovníky a spoluobčany.

 

 

Délka studia:

I když toto studium trvá 12 měsíců, může si, v případě pracovního zatížení, posluchač své studium i rozvolnit.

 

Informace o systému a cílech studia

dp-2

Digitalizace a digitální ekonomika přináší do výrobních společností zrychlování  procesů ve výrobě, ve  vývoji produktů, i v rozhodovacích procesech. Firma v současném super konkurenčním prostředí musí vyhovět podmínce pružné inovační strategii a ke konci druhé dekády 21. století také tím, že disponuje technologiemi a personálem k řízení toku informací nejen uvnitř společnosti, ale i směrem k zákazníkům.

Digitalizace procesů a výrobních technologií, instalace IoT, umělé inteligence do řídících programů a nástup plné robotizace a automatizace si vyžádá zcela nový profil manažera i provozního pracovníka. Kvantita bude brzy nahrazena kvalitou. Tento přechod musí v podniku řídit mimořádně vzdělaný manažer, který je schopen řídit specialisty jednotlivých profesí.

Obsahy současných vysokých škol v této oblasti jsou teprve na počátku cesty výchovy takového specialisty. Je také pravda, že kromě znalostí musí takový člověk disponovat profesními i životními zkušenostmi, kterými „čerství“ absolventi škol většinou nedisponují.

Protože každý podnik je originál, musí se na toto poslání originálně připravovat i každý posluchač tohoto studijního programu. V průběhu studia si vybuduje svoji strategii a plánovací systém buď pro svého zaměstnavatele, nebo obecný model transformace podniku na digitální technologie, který využije na kterémkoliv pracovišti.

Od absolventa tohoto programu bude praxe vyžadovat mimořádnou tvořivost a nápaditost. Proto si obsah studia přizpůsobuje svým potřebám, svým zájmům a potřebám zaměstnavatele. Na začátku každého měsíce dostane posluchač elektronický studijní text předmětu, který ten měsíc studuje. V průběhu studia neustále aplikuje nové poznatky na svoji praxi. Plně navazuje na své dosavadní zkušenosti.

Studium je zakončeno vypracováním disertační práce a jejím obhájením před zkušební komisí.

Celé studium i přístup  vzdělávacího pracoviště k posluchačům, ale i posluchačů k tutorům je vysoce profesionální a korektní.

 

Obsah studia
Modul č. 1
Digitální technologie
Knowledge management
Nanomateriály
Ochrana osobních údajů
Modul č. 2
Digitální ekonomika
Umělá inteligence a internet věcí
Platforma kybernetické ochrany podniku
Podniková kultura
Trestní odpovědnost podniku
Závěrečný seminář

 

Pokud Vám všechny informace splnily to, co od studia očekáváte, neváhejte a přihlaste se ke studiu.

 

 foto Telefon: +420 606 301 224
  e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  prof. Mgr. Iveta Hashesh, PhD., MBA
  Prorektorka pro pedagogickou činnost

 

 

 

Novinky

Den otevřených dveří

12. 1. 2019 | 8:00 - 12:00

Ukázky učebních textů

Ukázka výstupních prací

Právě si stránky prohlíží

Právě přítomno: 235 hostů a žádný člen