Dobrý podvečer, dnes je čtvrtek 26.4.2018, Svátek má Oto a zítra Jaroslav

Master of Business Administration MBA

Leadership Master Program

Zahajte studium již od května 2018.

Základní informace:

 • Akreditace
  • AAHEA USA, výstupem je titul MBA
  • MŠMT ČR, zákon o vysokých školách č. 111/98 Sb., výstupem je Osvědčení
 • Forma studia: on-line

 

Komu určeno

leader-1Studium je určeno všem podnikatelům, manažerům, vedoucím pracovníkům všech stupňů. Prioritně je určeno pro uchazeče s vysokoškolským vzděláním, ale o přijetí mohou požádat i praktici se středoškolským vzděláním s potřebnou praxí. V takovém případě uchazeč doloží popis své dosavadní praxe a studií, jako součást procesu rozhodování o přijetí ke studiu. I když náš komplex opustilo již více, než 7 897 absolventů, MBA a LLM u nás nejsou masovou produkcí. Každý náš absolvent je rozvíjen jako exkluzivní originál.

 

Délka studia:

Studium trvá 12 měsíců. V případě pracovního zatížení si může posluchač své studium i rozvolnit. Přihlásit se můžete kdykoliv, protože když se sejde skupina přihlášek ke stejné specializaci, zahájíme studium bezodkladně. Na nic nemusíte čekat.

 

Informace o systému a cílech studia

leader-2

Studium probíhá on-line formou studia. Tento vzdělávací program je vhodný pro začínající i zkušení manažery. Začínajícím manažerům pomůže nalézt svoji budoucí cestu budování mezilidských vztahů a svého, jedinečného systému řízení. Zkušený manažer si utřídí mnohé otázky, na které mu v každodenním spěchu obvykle nezbývá čas.

Posluchači se naučí chápat roli lídra v podniku, principy leadershipu, jak budovat důvěru a zvyšovat vliv na ostatní, jak komunikovat se svým týmem - probouzet v druhých talent a nadšení a vést je k zodpovědnosti, jak definovat a objasňovat cíle a úkoly pro svůj tým; odstraňovat překážky, které druhým ztěžují práci, jak optimálně propojit práci týmu s cíli organizace a dosahovat tak mimořádné výkonnosti a efektivity, naučí se zaměřit se na skutečně nejdůležitější cíle organizace, dosahovat vytyčených cílů zavedením systému realizace klíčových priorit, vytvářet srozumitelné a fungující pracovní postupy a využívat zpětnou vazbu od zákazníků.

Držitelé profesního titulu MBA získají rozsáhlé kompetence v oblasti lidských zdrojů, komunikace, psychologie a sociologie, budování podnikové kultury a etiky, atd. Zvláštní důraz je kladen na problematiku vedení týmů, motivace zaměstnanců, řešení problémů produktivity na pracovišti. Program je projektován tak, aby posluchačům poskytl nejnovější poznatky i praktické kompetence pro situace, s nimiž se denně setkávají.

 

Obsah studia
 
Efektivní komunikace
Leadership a niterní leadership
Management a Marketing
Psychologie a sociologie
Náš svět za deset let
Budování podnikové kultury a etiky firmy
Řízení lidských zdrojů a personalistika
Ochrana osobních údajů - GDPR
Aplikace pedagogiky do práce manažera
Závěrečný seminář

 

Pokud Vám všechny informace splnily to, co od studia očekáváte, neváhejte a přihlaste se ke studiu.

 

foto  Telefon: +420 606 301 224
  e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  prof. Mgr. Iveta Hashesh, PhD., MBA
  Prorektorka pro pedagogickou činnost

 

0
0
0
s2smodern

Novinky

 • Zahajujeme on-line studium MSc.

  Zahajujeme on-line studium MSc. Vážení klienti, právě nyní zahajujeme následující specializace on-line profesního studia MSc., z nichž si můžete jednu... Číst dál
 • 27. výročí

  27. výročí 11. března 2018 oslaví náš komplex dvacáté sedmé výročí svého založení. 25. března 1991 zahájila svoji činnost naše střední škola a vyšší o... Číst dál

Den otevřených dveří

Kunovice
5. 5. 2018 | 8:00 - 12:00

Hodonín
6. 5. 2018 | 8:00 - 10:30

Ukázky učebních textů