Dobré odpoledne, dnes je středa 21.3.2018, Svátek má Radek a zítra Leona

 Master of Business Administration - MBA

 Přihláška ke studiu

 

Specializaci si můžete vybrat podle svého cíle studia z následující nabídky:

 

MBA - Kybernetická bezpečnost podniku - GDPR - on-line od BŘEZNA 2018!
MBA - Projektový manažer a řízení projektů
- on-line od dubna 2018
MBA - Digitální podnik - on-line od dubna 2018  - on-line od dubna 2018
MBA - Podniková kultura, řízení znalostí a umělá inteligence - on-line od dubna 2018

MBA - Lidské zdroje pro čtvrtou průmyslovou revoluci  - on-line od dubna 2018
MBA - General Management
- on-line od dubna 2018
MBA - Leadership Master Program - on-line od dubna 2018
MBA - Management obchodu - on-line od dubna 2018
MBA - Finance a daně - on-line od dubna 2018
MBA - Chief Information Officer - CIO - on-line od dubna 2018
MBA pro manažery ve školství - on-line od dubna 2018

Přihláška ke studiu  Reference našich absolventů

Základní informace o studiu:

Nabízíme Vám exkluzivní nabídku studia MBA v různých specializacích tak, aby si v našem portfoliu našel každý zájemce takový kurz, který jej podpoří v jeho profesním rozvoji a bude také stimulátorem jeho kariéry u zaměstnavatele.

Obsah všech studií je ryze profesní. V průběhu studia budete plynule navazovat na Vaše doposud získané profesní i životní zkušenosti. Cesta dalšího rozvoje je pro každého posluchače individuální.

Tomu odpovídá velice stručný popis studia:

Nmba_man2aše studium odpovídá nejmodernějším trendům vzdělávání velice zatížených manažerů a specialistů ve vyspělých zemích. Všichni na sobě musí pracovat, aby si udrželi konkurenceschopnost, ale nikdo nemá zbytečný čas. Proto je ve světě standardem u exkluzivních vzdělávacích institucí umožnit studium z „domácí učebny“, tzv. on line studium přes internet. To ale vyžaduje perfektní e-learningové zabezpečení, které neumí zajistit každá vzdělávací instituce. U nás takovou podporu studia máte k dospozici na úrovni světových standardů (akreditováno AAHEA). Dostanete vzdělávací e-learningové texty, samodiagnostiku, často i videonahrávky. Každý měsíc nastudujete jeden modul a ve stručném sylabu si vypracujete svoji aplikaci získaných znalostí do své praxe a svého života. I když cílem je rozvoj profesních kompetencí, vybudujete si také takový teoretický základ na úrovni magisterského stupně studia, kterým disponují Vaši kolegové ve vyspělých zemích světa. Etalonem a garancí Vám může být akreditace a tím i srovnání s Vašimi kolegy v USA, kterou garantuje AAHEA. MBA pod touto akreditací Vám budou proto respektovat také nadnárodní firmy, které mají svoje filiálky v ČR a ve SR a s úspěchem jej uplatníte i v případě, že přejdete pracovat do zahraničí. Současně se po dobu studia stanete studenty celoživotního vysokoškolského vzdělávání podle §60, zákona č. 111/98 Sb.

V průběhu studia si posluchač zpracovává disertační práci. V ní si budete zpracovávat  významný problém svého pracoviště, který potřebujete vyřešit. Ani vypracováváním disertační práce tedy neztratíte zbytečně žádný čas.

Naši zahraniční partneři, kteří se podílí na inovaci obsahu studia nás přesvědčili, že uchazeč o studium má právo začít studovat ihned, jakmile se ke studiu rozhodne. Proto u nás můžete začít studovat kdykoliv. Jakmile odešlete na EPI svoji přihlášku ke studiu, začleníme Vás do nové studijní skupiny.  Můžete si být jistí, že právě nyní se Vaše  studijní skupina tvoří.

 

 • Akreditace:
  • American Association for Higher Education & Accreditation – výstupem je diplom MBA
  • MŠMT ČR, zákon č. 111/1998 Sb., § 60 – celoživotní vzdělávání, výstupem je osvědčení podle § 60 zákona o vysokých školách
 • Délka studia: dvousemestrální studium.
 • Forma studia: on-line studium (odkudkoliv přes internet s využitím elektronických studijních textů, videonahrávek a dalších moderních mobilních technologií).
 • Požadavky na přijetí ke studiu: absolventi vysokých škol (Bc., Mgr., Ing., BBA, BA, MSc., JUDr., atd.), nebo absolventi středních škol s maturitou s odpovídající praxí.
 • man1

  Komu je studium podle specializací určeno: manažeři, podnikatelé, ředitelé, náměstci a vedoucí pracovníci podniků, personalisté, finanční specialisté, obchodníci, včetně zahraničního obchodu, pracovníci ve školství, pracovníci ve veřejné správě, provozní pracovníci, marketéři, ekonomové, správci informačních systémů, programátoři, vedoucí informační soustavy podniku a instituce, atd.
 • Studium probíhá v českém a slovenském jazyce.
 • Studium je zaměřeno ve spolupráci s tutory na podporu Vaší kariéry a rozvoj Vaší osobnosti.
 • Obsah studia respektuje požadavky digitální společnosti.
 • Jde o perfektně zabezpečené studium s využitím elektronických textů, testů a videonahrávek, pod vedením zkušených praktiků a akademických pracovníků, kteří přináší zkušenosti takových studií na prestižních univerzitách ve světě.

Akreditace AAHEA USA garantuje srovnatelnou úroveň našich absolventů s absolventy v USA.

Titul MBA se v české i v zahraniční manažerské praxi běžně používá jako osvědčení o kvalitním profesním vzdělání. Proto každý náš absolvent dostává mimo vlastní diplom MBA také výpis absolvovaných předmětů, který prokazuje i jejich kreditní úroveň.

Z našeho vzdělávacího komplexu již odešlo od roku 1991 přes 7897 úspěšných absolventů. Zařadíte se mezi ně i Vy? Pokud se rozhodnete studovat u nás, srdečně Vás v našem týmu uvítáme.

Další odpovědi na Vaše dotazy Vám podá:

 

 foto Telefon: +420 606 301 224
  e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  prof. Mgr. Iveta Hashesh, PhD., MBA
  Prorektorka pro pedagogickou činnost

 

0
0
0
s2smodern

Novinky

Ukázky učebních textů pro akademický rok 2017/18