Dobré dopoledne, dnes je čtvrtek 17.8.2017, Svátek má Petra a zítra Helena

Zasedání Valné hromady

Dne 24. 6. 2017 na zasedání Akademické rady navázalo zasedání Valné hromady soukromé vysoké školy Evropský polytechnický institut na kampusu v Kunovicích.

 

8997.JPG 8998.JPG 9004.JPG

 

Další foto ze ze zasedání Valné hromady naleznete zde.

Zasedání Akademické rady

Dne 23. 6. 2017 proběhlo zasedání Akademické rady soukromé vysoké školy Evropský polytechnický institut v Podnikatelském Inkubátoru Kunovice.

 

8968.JPG 8978.JPG 8979.JPG

 

Další foto ze ze zasedání Akademické rady naleznete zde.

Závěrečné zkoušky

Středa 14. 6. a čtvrtek 15. 6. 2017 byly významné dny jak pro studenty MBA, tak pro studenty bakalářského studia na Evropském polytechnickém institutu, s.r.o. v Kunovicích. Všem úspěšným absolventům gratulujeme.

 

44 10 38

03 

Další foto ze zkoušek bakalářského studia naleznete zde.

Další foto ze zkoušek MBA a BBA studia naleznete zde
.

Digitální technologie a čtvrtá průmyslová revoluce

Dne 20. 4. 2017 proběhla na kampusu v Hodoníně  mezinárodní konference pod názvem „Digitální technologie a čtvrtá průmyslová revoluce", kterou Evropský polytechnický institut organizoval společně s Bukovinskou univerzitou na Ukrajině, s Carolus Magnus University v Belgii a Staropolskou Szkolou Wyzszou v Polsku.

Účastníky byli podnikatelé, manažeři, jednatelé, právníci firem, akademičtí pracovníci a ředitelé škol a studenti vysokých škol. Všech těchto kategorií se dotýkal obsah konference, který byl rozčleněn do následujících témat:

Blok č. 1:  Jak jsme se jako civilizace k dnešku dopracovali
Blok č. 2:  Číselné soustavy
Blok č. 3:  Technologická základna, koncepce a architektura počítačů
Blok č. 4:  Expertní systémy a umělá inteligence vstupuje do všech oblastí života
Blok č. 5:  Základní principy a aplikace automatů, manipulátorů, robotů a jejich kinematiky a řízení
Blok č. 6:  Industrie 4.0
Blok č. 7:  Internet věcí (IoT)
Blok č. 8:  Big data a datamining
Blok č. 9:  PC Clustery
Blok č. 10:  Smart City

Další konference z této série proběhne dne 12. 6. 2017 na téma „Jak budeme žít a podnikat v období digitální ekonomiky, umělé inteligence a jednotného trhu".

Další foto z této konference naleznete na našem Facebooku.

 

 

Závěrečné zkoušky studia MBA

Dne 20. 3. 2017 na našem kampusu v Kunovicích obhajovali své závěrečné práce studenti MBA studia. Všem úspěšným absolventům gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v jejich pracovním i osobním životě.

MBA brezen 2017 MBA brezen 2017 2

Další foto z obhajoby závěrečných prací naleznete na našem Facebooku.

Kurz Management systému informační bezpečnosti (ISMS)

Dne 9. 3. 2017 proběhl na soukromé vysoké škole Evropský polytechnický institut v Hodoníně půldenní seminář na téma „Management systému informační bezpečnosti". Seminář proběhl pod vedením lektora doc. RNDr. Václava Sedláčka, CSc., který se přímo otázkou informační bezpečnosti v praxi zabývá. Tento seminář byl určen pro podnikovou a podnikatelskou komunitu, pracovníky veřejné správy, ředitele škol a dalších institucí. Vysoká škola Evropský polytechnický institut bude  připravovat i další semináře týkající se čtvrté průmyslové revoluce.

 

84.JPG 75.JPG

82.JPG 80.JPG

87.JPG 88.JPG

S potěšením vám oznamujeme, že jsme navázali partnerství s prestižní univerzitou ve Švýcarsku. The Open University of Switzerland.

 ABMS_1

 

Zahájení výuky doplňujícího pedagogického studia a speciální pedagogiky

O víkendu dne 11. února 2017 jsme zahájili studium speciální pedagogiky a dne 12. února 2017 je následovali studenti doplňujícího pedagogického studia. Přejeme jim, aby se jim během studia dařilo.

 

80 78 79

91 88

Slavnostní promoce

Dne 4. února 2017 se konaly slavnostní promoce našich absolventů, které proběhly v Podnikatelském inkubátoru v Kunovicích. Všem absolventům přejeme mnoho úspěchů v životě.

 

promoce kunovice 17-1 Promoce Kunovice 17-2

Další foto z promocí naleznete na našem Facebooku.

Zde si pro zajímavost můžete přečíst projev pana rektora.