Dobré dopoledne, dnes je úterý 23.10.2018, Svátek má Teodor a zítra Nina

Mezinárodní konference ve Vídni

Ve dnech 20. – 21. listopadu se naši akademičtí pracovníci zúčastnili International Industry 4.0 Conference, která se konala v Rakousku. Konferenci pořádala Technická univerzita ve Vídni a firma SMC, která je jedním z partnerů naší vysoké školy.
Začátek konference byl zahájen ve firmě SMC. SMC sleduje spokojenost zákazníků po celém světě a podporuje vývoj 4. průmyslové revoluce prostřednictvím nejmodernějších pneumatických technologií. Naši akademičtí pracovníci byli svědky precizní práce v moderním podniku a seznámili se s nejmodernějšími technologiemi v oblasti automatizace a Industry 4.0.
Další den konference pokračovala na Technické univerzitě ve Vídni. K vidění zde byly nejmodernější technické prostředky v oblasti robotiky, automatizace, pneumatiky a 3D tisku. Součástí konference na univerzitě byla část, kde jednotlivé zúčastněné univerzity prezentovaly své technické fakulty a postoje k problematice Industry 4.0.
Reprezentace naší školy na mezinárodní úrovni zajistila propojení kontaktů se zúčastněnými univerzitami v Evropě, které se v nejbližší době odrazí na možnostech výuky na naší vysoké škole.

viden_1 viden_2 viden_3

Novinky

Důležitá informace pro Vás!
EPI – specialista na on-line studia

MOOCs
EPI přechází do plně s Vámi sdíleného virtuálního prostoru

Den otevřených dveří

3. 11. 2018 | 8:00 - 12:00

Ukázky učebních textů

Ukázka výstupních prací

Právě si stránky prohlíží

Právě přítomno: 176 hostů a žádný člen